همکاری و تبلیغات

همکاری با صالح آباد,عمده فروشی آنلاین بازار صالح آباد,سایت عمده فروشی صالح آباد,تبلیغات در سایت صالح آباد,سایت عمده فروشی درتهران,سایت تبلیغ محصولات عمده,سایت خرید عمده محصولات,دعوت به همکاری با صالح آباد

دعوت به همکاری با صالح آباد

سامانه عمده فروشی آنلاین صالح آباد :

سامانه عمده فروشی آنلاین صالح آباد در نظر دارد تا به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان و پیاده سازی اهداف کلی خود در جهت ایجاد سامانه معرفی و عرضه محصولات بازار به صورت عمده و مرجعیت خرید و فروش عمده کالاهای تولیدی و وارداتی در کشور ، با عمده فروشان محصولات در اقصی و نقاط کشور وارد تعامل گردیده و با دیدگاه معنوی و نه صرفا مادی سعی در پیاده سازی این اهداف و رشد و پیشرفت این وبسایت در جهت ارائه خدمات بهتر و پیشرفته تر به مخاطبین خود گردد. این سامانه اولین مرجع عمده فروشی اینترنتی در کشور می باشد که توانسته با تمرکز بر روی بیش از هزاران محصول بازار عمده ، ضمن ارائه مشخصات و ویژگی های کامل هر محصول ، به معرفی فروشندگان و عرضه کنندگان این محصولات در بازار بپردازد و شما را در بررسی ، انتخاب و خرید هرچه بهتر و آسانتر محصولات مورد نظرتان یاری دهد.

همکاری با صالح آباد

 

دعوت به همکاری با صالح آباد :

  از این رو از همه ی شما تولیدکنندگان ، عرضه کنندگان و بنکداران محصولات و کالا های بازار در دسته بندی های معرفی شده در این وبسایت دعوت به عمل می آید تا به تعامل با این سامانه پرداخته و محصولات و کالاهای خود را در قالب عمده با صرف هزینه ای بسیار کم و موثر در این وبسایت به نمایش گذاشته و از بازدیدکنندگان اینترنتی کل کشور بهره مند گردید. با تبلیغ و نمایش محصولات خود در این وبسایت می توانید از بازدید ، سفارش و خرید این محصولات توسط خیل عظیمی از مشتریانی که با مشکلاتی نظیر عدم شناخت کافی و آگاهی نسبت به عمده فروشان هر محصول ، مصائب و مشکلات تردد و گردش در بازار های عمده بزرگ کشور, سختی انتخاب در نتیجه عدم شناخت کافی از محصول و …. دیگر مشکلاتی از این قبیل روبرو هستند ، برخوردار شوید و با رشد فروش و اعتبار خود در بازار همراه شوید.  


قوانین و مقررات تبلیغات محصول در صالح آباد :

 

  • فروشگاه آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب مشتریان به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود، مجموعه صالح آباد هیچگونه تعهدی در قبال خسارات و مشکلات پیش آمده نخواهد داشت و مختار است تا پاسخگویی فروشگاه ذیربط نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد .
  • مدت اعتبار پست های محصولات فروشگاهی ۳ ماه می باشد و پس از گذشت ۳ ماه در صورت عدم تمدید فروشگاه مربوط لینک تبلیغاتی حذف خواهد شد.
  • تمامی اطلاعاتی ( اعم از تصاویر، خصوصیات، ویژگی و مزایا، ضمانت نامه و مجوز ها و …) که شما برای محصولات خود به مجموعه صالح آباد ارائه میدهید سازنده شاکله اصلی تبلیغ شما می باشد.لذا در ارائه صحیح و کامل کلیه اطلاعات مرتبط با محصول خود حساسیت بالایی را خرج دهید.
  • در صورت کامل نبودن تبلیغ شما و عدم ذکر خصوصیات و ویژگی ها به صورت کامل و همچنین ارائه تصاویر بی کیفیت به بخش پشتیبانی این وبسایت، صالح آباد هیچگونه ضمانتی در قبال کامل بودن آگهی و تبلیغ مورد نظر شما نخواهد داشت و فقط مسائل مورد اشاره توسط شخص تبلیغ دهنده را نشر میدهد.
  • امکان درج تبلیغات با فرمت فلش (Swf) به دلیل استفاده بالا از منابع سخت افزاری سیستم بازدیدکنندگان و ایجاد کندی روی صفحه مقدور نیست.
  • از درج تبلیغات پاپ آپ به دلیل ایجاد مزاحمت برای کاربران معذوریم .
  • در صورت قطع سرویس دهی وبسایت صالح آباد (Down Time) به میزان قطع بودن به دوره تبلیغ آگهی دهنده اضافه خواهد شد.
  • هزینه تبلیغات دوره ایی به صورت کامل در ابتدا دوره دریافت می شود.این هزینه ها شامل محیط های مختلف تبلیغاتی و پست های فروشگاهی می گردد.

 

 

  : نحوه همکاری و تبلیغ در صالح آباد

به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه تبلیغات در وبسایت صالح آباد و معرفی و نمایش محصولات خود در این سامانه می توانید از طریق شماره تماس موجود در انتهای صفحه اقدام نمائید.در نظر داشته باشید مبالغ هزینه شده در این وبسایت در نهایت منجر به رشد هرچه بهتر و بیشتر عرضه کنندگان این محصولات گردیده و اولویت نشر و معرفی با کسانی است که در این باره مصمم تر می باشند.

 
 
تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۷۵۴۳۶ ( جهت رزرو تبلیغات )
 
پیشاپیش از حمایت و انتخاب شما سپاسگزاریم.